Blog Paylaşımlarımız

Ritaş Etiket Baskı Çeşitleri

Baskılı etiketler de genel olarak özel tasarım ve üretim yapılmakta olup, her markanın ihtiyacı doğrultusunda kullanılacağı yere göre malzeme seçilmektedir. Ayrıca her markanın farklı adetlerdeki siparişleri, talebe göre üretilmektedir.
Ritaş Etiket Kalite Bir Etiket

Sıcak Yaldız Baskı

Sıcak Yaldız Baskı , baskı sonrasında uygulanan yöntemlerin içinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Ambalaj üzerindeki görsellerin tüketici üzerindeki etkisi herkes tarafından kabul edilebilir bir gerçektir. Kullanılan materyalın, doğru yerde, doğru yöntemle uygulanması ve renk bütünlüğünün sağlanması halinde basılı ürünlere görsel anlamda çekicilik ve farklılık kazandırmaktadır.
Ritaş Etiket Sıcak Yaldız Etiket

Emboss Baskı

İngilizce bir kelime olan “emboss” Türkçe’de; “kabartma ” anlamına gelmektedir.Bu baskı tekniği basılı işe bir boyut kazandırmak için kullanılır.Görselde en çok öne çıkartmak istenilen kısımda kabartma yapılırsa, derinlik ve dikkat çekici özellik kazandırılmış olur.
Ritaş Etiket Emboss Etiket

Kısmi Lak Baskı

Baskı yapılacak yüzeyinin tamamına ve ya isteğe bağlı olarak yalnızca bir bölümüne yapılabilen işlemdir. Basılı materyale parlaklık veya matlık etkisini kazandırır. Lak, baskı yüzeyine uygulanırken, ürünün parlak ve çekici görünmesini; aynı zamanda dış etkenlere karşı korunmasını sağlar. Lak uygulanmış kağıt yüzeyi çizilme, nem, güneş ışığı ve kağıt üzerindeki baskının dağılmasını karşı oldukça dayanıklıdır.
Ritaş Etiket Lak Etiket

Hologram Baskı

Hologram, genel olarak doğru ışıklandırma altında, nesnelerin gerçekte olduğu gibi, farklı açılardan görülebildiği bir kaç boyutlu görüntülerdir.Uygulanan basılı işe daha fazla değer katar ve tüketici üzerinde ürünün “kaliteli, lüks, değerli” olduğu imajı yaratır.
Ritaş Etiket Hologram Etiket

Selefon

Materyallerin dış etkenlerden korunması (güneş, nem,yağ vb.) için baskı yüzeyine sıvama yoluyla kaplanan ince bir jelatindir. Matlık veya parlaklık etkisi yaratabilir.
Ritaş Etiket Selefon Etiket

Bu Sayfayı Paylaş