Blog Paylaşımlarımız

Etiketler ve Kaliteli Etiket Kullanımı Nasıl Olur?

Ritaş Etiket Kaliteli Etiket Kullanımı
Baskılı etiketler hemen hemen tüm tüketim malzemelerinde kullanılan, ürünün nihai kullanıcıya sunulmasında büyük önem taşıyan, ürüne kimlik kazandıran etiketlerdir. Kaliteli bir etiket, ürünün öne çıkmasında, fark edilmesinde ve marka olmasında etkilidir. Ayrıca ürünün tüketilmesine kadar geçen sürede, kullanım şartlarına bağlı oluşan her türlü koşulda markanın en iyi şekilde sunulmasında yine tasarım ve kalitenin ön planda tutulduğu bir etiket ürüne ve markaya değer katmaktadır.
Ritaş Etiket Kaliteli Etiket Kullanımı
Baskılı etiketler de genel olarak markaya özel tasarım ve üretim yapılmakta olup, her markanın ihtiyacı doğrultusunda kullanılacağı yere göre malzeme seçilmektedir. Ayrıca her markanın farklı adetlerdeki siparişleri, talebe göre üretilmektedir.
Ritaş Etiket Kaliteli Etiket Kullanımı
Etiketler kullanım alanları itibari ile farklı ısı, nem ve kimyasallar ile karşılaşabilirler. Etiketin uygulanacağı yüzey ve ürünün bulunacağı olası ortam koşulları düşünülerek uygun çözümler yaratılmalıdır. Doğru ham madde ve baskı yöntemi ile ürünlerin dolum ve depolama şartları göz önünde bulundurularak uygun nitelikte etiketler sunulur.
Ritaş Etiket Kaliteli Etiket Kullanımı
Ambalaj ve içeriği dikkate alınarak ürünün niteliği ve vurgulanmak istenilen görseller; kuşe, pvc, opak, şeffaf, metalize gibi farklı çeşitte etiketler üzerine emboss, yaldız, serigrafı ve lak baskı teknikleri uygulayarak zenginleştirmiştir.
Ritaş Etiket Kaliteli Etiket Kullanımı
Bu Sayfayı Paylaş